Ha alle ingrediensene i en shaker med is. Rist kraftig.
Tips:
Hvis du er skeptisk til dillsmaken eller vil dempe den, kan du velge vodka og bare shake (riste sammen) dillen sammen med de andre ingrediensene.
Foto: Marte Garmann
Vi tilbyr flere ukentlige nyhetsbrev. Du kan fritt velge hvilke du ønsker å få tilsendt.
Se frem til spennende nyhetsbrev i din innboks
Ha alle ingrediensene i en shaker med is. Rist kraftig.
Tips:
Hvis du er skeptisk til dillsmaken eller vil dempe den, kan du velge vodka og bare shake (riste sammen) dillen sammen med de andre ingrediensene.
Foto: Marte Garmann
Sendt inn av Aase E. Jacobsen
Når boksvinene er av så god kvalitet som disse, kan du faktisk trygt velge dette bærekraftige formatet. Valget av vin i boks handler ikke lenger med at den er lett å putte i feriebagasjen. Men det er mange feller å gå i.
Les hele sakenPå The Lecture Room & Library i London er Johannes Nuding kjøkkensjef - og den andre østerrikeren i historien som har oppnådd full Michelin-pott. Og en sann disippel av mentoren Pierre Gagnaire.
Les hele saken11 og 8 år gammel vin til rundt 500-lappen og som holder mange år til, er svært velkommen var i dag.
Les hele sakenDen er laget slik valpolicella skal smake – saftig, leskende, tørr og med moderat alkohol.
Les hele sakenSheperds pie lages vanligvis med vanlig kjøttdeig, men her er det et enda bedre og smaksrikt alternativ som er brukt, nemlig reinsdyrhakk eller reinskav som tilberedes rett fra fryst tilstand.
Les hele sakenKamskjell er en lekker forrett og denne kombinasjonen vekker garantert matlyst.
Les hele saken